Üyelik Sözleşmesi

Son güncelleme: 01 Ocak 2020

Lütfen "Kabul Ediyorum" düğmesini tıklamadan önce bu Üyelik Sözleşmesini dikkatlice okuyun.

"Kabul Ediyorum" düğmesini tıklatarak, Uygulamayı indirerek veya kullanarak, bu Sözleşmenin şart ve koşullarına bağlı kalmayı kabul edersiniz.

Bu Anlaşma, siz ve burdanara.com arasındaki yasal bir sözleşmedir.

Bu Sözleşmenin şartlarını kabul etmiyorsanız, "Kabul Ediyorum" düğmesini tıklamayın ve Uygulamayı indirmeyin veya kullanmayın.

Lisans

Hizmetimiz yalnızca bu sözleşme kapsamında geçerli olup sadece kişisel kullanım için uygundur. Kopyalamak, münhasir olmayan kişilere devredilemez. Sınırlı bir lisans verir.

Üçüncü Şahıs Hizmetleri

Hizmet, üçüncü taraf içeriğini (veriler, bilgiler, uygulamalar ve diğer ürün hizmetleri de dahil olmak üzere) gösterebilir, içerebilir veya sunabilir veya üçüncü taraf web sitelerine ya da hizmetlerine bağlantılar sağlayabilir.

Doğruluğu, eksiksizliği, zamanında, geçerliliği, telif hakkı uygunluğu, yasallığı, onayı, kalitesi veya başka bir yönü de dahil olmak üzere hiçbir Üçüncü Taraf Hizmetten burdanara.com sorumlu olmayacağını kabul edersiniz.
burdanara.com size veya herhangi bir Üçüncü Şahıs Hizmetine ait herhangi bir kişi veya kuruluşa karşı hiçbir sorumluluk veya sorumluluk üstlenmez ve kabul etmez.

Üçüncü Şahıs Hizmetleri ve bunlara bağlantılar yalnızca size kolaylık sağlamak için verilmiştir ve bunlara tamamen kendi sorumluluğunuzda olup, bu tür üçüncü tarafların şart ve koşullarına tabi olarak erişebilir ve bunları kullanabilirsiniz.

Süre ve Fesih

Bu Anlaşma, siz veya burdanara.com tarafından sonlandırılana kadar yürürlükte kalacaktır.

burdanara.com, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, herhangi bir zamanda ve herhangi bir sebeple, önceden veya önceden bildirimde bulunmaksızın bu Sözleşmeyi askıya alabilir veya feshedebilir.

Bu Anlaşmanın herhangi bir hükmüne uymamanız durumunda, burdanara.com hakkında önceden bildirimde bulunmaksızın derhal sona erecektir. Bu Sözleşmeyi, Hizmetimizi kullanmayı sonlandırarak ve tüm uygulamaları mobil cihazınızdan veya bilgisayarınızdan silerek de sona erdirebilirsiniz.

Bu Sözleşmenin sona ermesi üzerine, Hizmetimizin tüm kullanımlarını durduracak ve tüm android / ios uygulamalarını mobil cihazınızdan veya bilgisayarınızdan sileceksiniz.

Bu Sözleşmenin sona ermesi, bu Sözleşmedeki yükümlülüklerinizin hiçbirinin (bu Sözleşmenin süresi boyunca) ihlal edilmesi durumunda, yasadaki veya hakkaniyetteki hakkını veya tazminatını sınırlamaz.

Bu Sözleşmedeki Değişiklikler

burdanara.com, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, bu Sözleşmeyi herhangi bir zamanda değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutar. Bir revizyonun önemli olması durumunda, yürürlüğe giren yeni şartlardan en az 30 gün önce bildirimde bulunacağız. Maddi bir değişimi neyin oluşturduğu tamamen kendi takdirimize bağlı olarak belirlenir.

Herhangi bir revizyon yürürlüğe girdikten sonra Hizmetimize erişmeye veya onu kullanmaya devam ederek, revize edilmiş şartlara bağlı kalmayı kabul edersiniz. Yeni şartları kabul etmiyorsanız, Hizmetimizi kullanmayınız.

Geçerli Kanun

Türkiye yasaları, yasalar çatışması kuralları hariç olmak üzere, bu Sözleşmeyi ve Hizmetimizi kullanımınızı yönetecektir. Hizmetimizi kullanımınız ayrıca diğer yerel, eyalet, ulusal veya uluslararası yasalara tabi olabilir.

İletişim bilgileri

Bu Anlaşma ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın.

Tüm anlaşma

Anlaşma, Hizmetimizi kullanımınızla ilgili olarak siz ve burdanara.com arasındaki tüm sözleşmeyi oluşturur ve burdanara.com ile sizin aranızdaki tüm önceki ve çağdaş yazılı veya sözlü anlaşmaların yerini alır.

sidebar_home sidebar_search sidebar_addnew