Site Nasıl İşler?

Emlak sahipleri satmak yada kiralamak istedikleri Konut'u İlan ekleme sayfasın'dan ekledikten sonra, ilanınız yetkililerimiz tarafından incelenip sunucularımıza yüklenir. Kullanıcılarımız yada ziyaretçimiz Hizmetimize girdikten sonra gelişmiş filtreleme sayesinde istediği ilanı dakikalar içerisinde bulur. Böylece güvenli ve hızlı bir şekilde müşteri ve Emlak sahibini bir araya getirmiş oluruz.

Nasıl Üye Olurum?

Hizmetimize eriştikten sonra sağ üstte bulunan (Kayıt ol )'a tıkladıktan sonra Adınız, Soyadınız ve E-Posta adresiniz ve şifrenizi girdikten sonra "Kayıt" butonuna bastıktan sonra E-Posta adresinize gelecek olan onay linkine tıklayarak üyeliğinizi başarıyla tamamlayabilirsiniz.

Şifremi Unuttum?

Hizmetimize erişirken belirlediğiniz şifreyi unutmanız durumunda Şifremi unuttum bağlantısına girdikten sonra E-Posta adresinizi yazdıktan sonra geçici şifreniz E-Posta adresinize gönderilecektir.
Not: Geçici şifrenizi mutlaka giriş yaptıktan sonra şifre değiştir kısmından değiştirmenız önerilir.

Üye olmak ücretlimidir?

Hizmetimizde şuan tek tip üyelik sistemi mevcuttur. Yeni üyelik tipi gelmediği sürece üye olmak ücretsizdir.

İlan Süresi Ne Kadar?

Gönderdiginiz ilan verileri yetkililerimiz tarafından kontrol edilip onaylandıktan sonra 30 gün sonra ilan otomatik olarak sunucularımızdan kalıcı olarak silinir.

Üyeliğimi Nasıl Silerim?

Hizmetimize giriş yaptıktan sonra hesabım kısmından Hesabı Sil menüsünde mevcut şifrenizi yazarak hesabınızı silebilirsiniz. Not: Hesabınızı silmeyi kabul ettiğiniz takdirde tüm ilanlarınız, hesap verileriniz sunucularımızdan kalıcı olarak silinecektir.

sidebar_home sidebar_search sidebar_addnew