Kullanım Şartları

Son güncelleme: 01 Ocak 2020

burdanara tarafından işletilen burdanara.com web sitesini ("Hizmet") kullanmadan önce, lütfen bu Şartlar ve Koşulları dikkatlice okuyun.

Hizmete erişiminiz ve bu hizmetlerin kullanımı, bu koşulları kabul etmeniz ve bunlara uymanız şartına bağlıdır. Bu koşullar tüm ziyaretçiler, kullanıcılar ve Hizmete erişen veya bu hizmeti kullanan diğerleri için geçerlidir.

Hizmete erişerek veya kullanarak, bu şartlara bağlı kalmayı kabul edersiniz. Şartların herhangi bir bölümüne katılmıyorsanız, Hizmete erişemeyebilirsiniz.

Hesaplar

Bizimle bir hesap oluştururken, bize her zaman doğru, eksiksiz ve güncel bilgiler sağlamanız gerekir. Bunu yapmamak, Hizmetimizdeki hesabınızın derhal feshi ile sonuçlanabilecek şartların ihlali anlamına gelir.

Hizmete erişmek için kullandığınız şifreyi ve şifrenizin güvenliği ve şifrenizdeki tüm faaliyet ve eylemlerden korunmasından siz sorumlusunuz.

Şifrenizi üçüncü şahıslara ifşa etmemeyi kabul edersiniz. Herhangi bir güvenlik ihlali veya hesabınızın yetkisiz kullanıldığının farkına vardıktan sonra bizi derhal bilgilendirmelisiniz.

Diğer Web Sitelerine Bağlantılar

Hizmetimiz, burdanara tarafından sahiplenilmeyen veya kontrol edilmeyen üçüncü taraf web sitelerine veya hizmetlerine bağlantılar içerebilir.

burdanara'nın üçüncü taraf web sitelerinin veya hizmetlerinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde kontrolü yoktur ve hiçbir sorumluluğu yoktur. Ayrıca, burdanara, bu tür herhangi bir içeriğe, mallara veya hizmetlere veya bunların kullanımına veya bunlara bağlı olarak kullanımına bağlı olarak veya bunlardan kaynaklandığını iddia ettiği herhangi bir zarar veya ziyandan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmayacağını kabul ve beyan edersiniz.

Ziyaret ettiğiniz üçüncü taraf web sitelerinin veya hizmetlerin "şart ve koşullarını" ve "gizlilik politikalarını" okumanızı önemle tavsiye ederiz.

Geçerli Kanun

Bu koşullar, kanun uyuşmazlığı hükümlerine bakılmaksızın, Türkiye yasalarına uygun olarak yönetilir ve yorumlanır.

Bu şartların herhangi bir hakkını ya da hükmünü uygulamamamız, bu haklardan feragat sayılmaz. Bu şartların herhangi bir hükmünün mahkeme tarafından geçersiz veya uygulanamaz olduğuna karar verilirse, bu şartların geri kalan hükümleri yürürlükte kalacaktır. Bu koşullar, Hizmetimizle ilgili olarak aramızdaki anlaşmanın tamamını teşkil eder ve Hizmetle ilgili aramızdaki herhangi bir anlaşmanın yerine yerine geçer.

Feragat

burdanara.com web sitesinde yer alan bilgiler sadece genel bilgi amaçlıdır.

burdanara, Hizmet içeriğindeki hata veya eksikliklerden dolayı sorumluluk kabul etmez.

Hiçbir durumda, herhangi bir özel, doğrudan, dolaylı ya da olası herhangi bir zarardan veya herhangi bir şekilde, herhangi bir sözleşmede, ihmalde veya başka bir fiilde, Hizmetin kullanımından kaynaklanan ya da bununla bağlantılı olarak herhangi bir zarardan sorumlu tutulamaz.

Hizmet İçeriği

burdanara, Hizmet içeriği üzerinde önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda ekleme, silme veya değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

burdanara, web sitesinin virüs veya diğer zararlı bileşenleri içermediğini garanti etmez.

Dış bağlantılar reddi

burdanara.com web sitesi, burdanara ile bağlantısı veya herhangi bir şekilde mülkiyete bağlı olmayan veya korunmayan harici web sitelerine bağlantılar içerebilir.

Lütfen, bu harici web sitelerinde yer alan bilgilerin doğruluğunu, alaka düzeyini, güncelliğini veya eksiksizliğini garanti etmediğini lütfen unutmayın.

Değişiklikler

Kendi takdirimize bağlı olarak, bu şartları herhangi bir zamanda değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutarız. Bir gözden geçirme önemliyse, yürürlüğe giren yeni hükümlerden en az 15 gün önce bildirimde bulunmaya çalışacağız. Maddi bir değişimi neyin oluşturduğu tamamen kendi takdirimize bağlı olarak belirlenir. Bu revizyonların yürürlüğe girmesinden sonra Hizmetimize erişmeye veya kullanmaya devam ederek, revize edilmiş şartlara bağlı kalmayı kabul edersiniz. Yeni şartları kabul etmiyorsanız, lütfen Hizmeti kullanmayı bırakın.

Bizimle iletişime geçin

Bu koşullarla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın.

  • E-Posta: info@burdanara.com
sidebar_home sidebar_search sidebar_addnew