İçerik Politikası

Yürürlük tarihi: 01 Ocak 2020

Burdanara, Hizmetimiz internet üzerinden hizmet sağlayan bir firmadır. İnternet üzerinde oluşturuğu hizmet, kullanıcılar arasında kurduğu iletişim ağı ile kullanıcılar aralarında yaptıkları hızlı ve güvenli bir sistemi oluşturmaktadır.

burdanara.com’un çalışma sistemi tamamen kullanıcılar arasında güvenli ve hızlı iletişimi sağlamasıdır. burdanara.com, sistemi sayesinde kullanıcılar kendilerine ait profil sayfasında ilan(lar) ekleyebilmekte, diğer kullanıcıların ilanlarını görebilmekte ve diğer kullanıcılar ile mesajlaşabilmektedir. Hizmetimiz de kullanıcılar tarafından satılan hiçbir ürünün satışı, pazarlaması, reklamı, ithalatı, üretimi ve dağıtımı tarafımızdan yapılmamaktadır. Hizmetimiz sadece kullanıcıların kendi aralarında kendilerine ait ürünleri satmak için oluşturulan bir sistemdir. 

Şirketimiz 5651 sayılı yasa Kanun'un 2.Maddesi  m) "Yer sağlayıcı: Hizmet ve içerikleri barındıran sistemleri sağlayan veya işleten" konumundadır. Yine aynı kanun'un  5.Maddesi'nde yer alan (1) "Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir." 

Hizmetimiz gereğince, site üzerinde satılan ilanlar kullanıcılar tarafından belirlenmekte ve ekibimiz tarafından kontrol edildikten sonra sitemizde yayınlanmaktadır. Hizmetimizde yasal olmayan ve hak ihlali yaratabilecek mahiyetteki ürünlerin satışları engellenmesi için ekibimiz titiz olarak çalışmaktadır ve devamlı denetim ve kontroller sağlamaktadır. Ancak ilanlarımız kullanıcılar tarafından belirlendiğinden zaman zaman yayınlanmasına sebebiyet vermektedir. Böyle bir duruma izin vermemek adına ekibimiz her an çalışmakta ve Yasaklı Ürünler tespit edildiğinde/şikayet geldiğinde ilan sunucularımızdan derhal silinmektedir. 

İlanın marka hak sahiplerinden gelen şikayetler doğrultusunda ekibimiz tarafından incelendikten sonra, söz konusu ilan da hak ihlali oluştuduğu takdirde söz konusu ilan/ilanlar derhal ekibimiz tarafından yayından kaldırılacaktır. Hizmetimiz markaların haksız, uygunsuz ve yetkisiz şekilde kullanılmasına ve bu şekilde fikri mülkiyet haklarının suiistimaline asla izin verilmemektedir. 

sidebar_home sidebar_search sidebar_addnew